Test na ojcostwo na raty

Zapraszamy do korzystania z oferty realizacji Testu na Ojcostwo na raty.  W tym zakresie współpracujemy z Santander Consumer Finanse S.A.

Test na ojcostwo na raty – jak to działa krok po kroku?

Po złożeniu zamówienia Laboratorium GenMed prześle Państwu link do systemu ratalnego wygenerowany ze strony www.eraty.pl. Klient podany przez Laboratorium link wkleja w przeglądarkę internetową i określa na ile rat chce rozłożyć płatność oraz podaje wszystkie potrzebne dane do zawarcia umowy kredytowej. Po podaniu wszystkich danych bank kontaktuje się z klientem.

Po podpisaniu umowy kredytowej Laboratorium GenMed otrzymuje od banku informację, że umowa została zawarta. Od tego momentu Laboratorium może wysłać klientowi zestaw lub jeśli zestaw został zakupiony wcześniej Laboratorium rozpoczyna badania.

Cennik

Test do celów prywatnych: 1380 zł brutto (+ zestaw do pobrania: 49 zł brutto)
Test do celów sądowych: 1799 zł brutto

Dodatkowo możliwość przyspieszenia testu
Przyspieszone: 5-6 dni roboczych
Ekspresowe: 2-4 dni roboczych

  • clockPon-Pt 08:00 – 18:00
  • clockTel: 61 853 32 38
  • black-envelopeinfo@genmed.pl

Liczba rat na jaką można rozłożyć płatność to od 6 do 48 rat.

– Przy najtańszym badaniu, czyli ustaleniu jednego profilu i rozłożeniu go na 48 rat – raty miesięczne wyniosą ok. 20 zł miesięcznie.
– Oferujemy również możliwość dowolnego rozłożenia na raty (raty w dowolnej wysokości na dowolny okres), z tym że wyniki wydajemy dopiero po wpłacie całości należności.

Zamówienie testu

Zapewniamy pełną dyskrecję – przesyłka nie jest oznakowana danymi laboratorium, możemy ją umieścić w paczkomacie